• Mistrz słówek

• Uczennica klasy 5 a, Hanna Kot została laureatką i zdobywczynią I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie "Zostań Mistrzem Słówek",

zorganizowanym przez platformę LINGOS oraz wydawnictwo Edgard.

W konkursie wzięło udział tysiące uczniów i setki szkół z całej Polski, więc tym bardziej cieszy nas fakt, że Hanna Kot otrzymała również

wyróżnienie za najlepsze wypracowanie, które zrobiło na jury duże wrażenie.

Do konkursu przystąpiło siedmioro uczniów z naszej szkoły, z klas piątych oraz klasy ósmej. Wszyscy  ćwiczyli nowe słówka z interaktywną aplikacją by następnie przystąpić do części pisemnej, która odbyła się 9 grudnia 2022r.

Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, nasza szkoła Certyfikat Innowacyjnej Szkoły a zwyciężczyni dyplom oraz nagrody,

w tym audiobooki, gry językowe, czy karty dwujęzyczne, które z pewnością pomogą w dalszym rozwijaniu zdolności językowych.

Serdecznie gratulujemy Hani, z której jesteśmy dumni oraz życzymy jej dalszych sukcesów.

Gratulujemy także naszym pozostałym uczniom, którzy w innowacyjny sposób postanowili poszerzyć swoje językowe kompetencje.